Milujem papierové dekorácie, malé drobnosti pre potešenie dušičky... Už ako malé dievčatko som stále niečo vymýšľala s papierom a farbičkami. Veľmi rada som vytvárala malé či veľké radostí pre ľudí blízkych môjmu srdiečku. A to mi ostalo dodnes :) Snažím sa túto moju lásku k papieru rozvíjať a bude mi obrovským potešením, ak sa budem môcť s vami podeliť o moje dielka :))

Všetky moje vecičky sú tvorené z lásky a vkladám do nich veľký kus svojho srdiečka. Každá je originál a jedinečná.

Ak by ste chceli urobiť radosť novopečeným rodičom, zaľúbeným snúbencom alebo len tak svoju spriaznenú dušičku malú či veľkou pohľadničkou, bude mi
veeeeľkou cťou, ak nahliadnete do mojej galérie a niečo si vyberiete.

Dúfam, že sa Vám budú páčiť a každý lajk, alebo komentárik zas poteší veľmi mňa! Ďakujem a prajem krásny deň! :) Nech sa nám krásne tvorí! :)

Pohľadnice vyrábam na prianie zákazníka. Stačí si vybrať typ, farbu, príležitosť a akýkoľvek detail, čo by nemá chýbať :) rada vám vyhoviem vo všetkom, čo bude v mojich silách :)

Svoje dielka sa snažím nafotiť čo najdetailnejšie, ak však budete mať nejaké otázočky, budem veľmi rada, ak ma budete kontaktovať. Rada vám odpoviem na všetky vaše otázočky. :)